Co je to koloidní stříbro?

I když není možné vyloučit teoretické vedlejší účinky, tvoří koloidní stříbro při zodpovědném použití bezkonkurenční alternativu stávajícím antibiotikům. Situace však zůstává napjatá.

Jelikož vedlejší účinky a zejména výskyt rezistence u stávajících antibiotik přibývají ustrašující měrou, je již po desetiletí horečně hledána alternativa.

Zde je konečně jedna – ta však není pouze ignorována, ale nyní i křečovitě likvidována. Samozřejmě, koloidní stříbro nelze průmyslově a ekonomicky zhodnotit. A to je váhově miliardový trn v oku těch nejlépe vydělávajících.

Ionic-Pulser® Systems

Již od roku 2003 je naší firmou produkováno koloidní stříbro pomocí nejmodernějších elektrolytických přístrojů. které jsou v rámci celé Evropy známé pod značkou Ionic-Pulser®. Je nám tak umožněno vyrábět nejčistší disperzi v libovolné a přesné koncentraci. Aby bylo možné dodat koloidní stříbro v co nejlepší kvalitě, musí být splněné zejména dvě podmínky: Přesná koncentrace a nejvyšší čistota kovu

Rovněž musí být zaručen optimální poměr velikostí částic. Tento předpoklad je splněn zejména použitím přístrojů značky Ionic-Pulser® Systems.


Medionic

Ionic-pulser "Standard-S"

Ionic-pulser "Standard-S"

Ionic-Pulser® Standard S - mnohonásobně osvědčený a nezávislými laboratořemi testovaný generát..

4 800 Kč Cena bez DPH: 4 800 Kč

měděné elektrody pro Ionic-pulser

měděné elektrody pro Ionic-pulser

..

210 Kč Cena bez DPH: 210 Kč

stříbrné elektrody pro Ionic-pulser Ag99,99 MED

stříbrné elektrody pro Ionic-pulser Ag99,99 MED

náhradní stříbrné elektrody pro Ionic-pulser..

1 250 Kč Cena bez DPH: 1 250 Kč

zinkové elektrody pro Ionic-pulser

zinkové elektrody pro Ionic-pulser

..

240 Kč Cena bez DPH: 240 Kč

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)