Co je to koloidní stříbro?

I když není možné vyloučit teoretické vedlejší účinky, tvoří koloidní stříbro při zodpovědném použití bezkonkurenční alternativu stávajícím antibiotikům. Situace však zůstává napjatá.

Jelikož vedlejší účinky a zejména výskyt rezistence u stávajících antibiotik přibývají ustrašující měrou, je již po desetiletí horečně hledána alternativa.

Zde je konečně jedna – ta však není pouze ignorována, ale nyní i křečovitě likvidována. Samozřejmě, koloidní stříbro nelze průmyslově a ekonomicky zhodnotit. A to je váhově miliardový trn v oku těch nejlépe vydělávajících.

Ionic-Pulser® Systems

Již od roku 2003 je naší firmou produkováno koloidní stříbro pomocí nejmodernějších elektrolytických přístrojů. které jsou v rámci celé Evropy známé pod značkou Ionic-Pulser®. Je nám tak umožněno vyrábět nejčistší disperzi v libovolné a přesné koncentraci. Aby bylo možné dodat koloidní stříbro v co nejlepší kvalitě, musí být splněné zejména dvě podmínky: Přesná koncentrace a nejvyšší čistota kovu

Rovněž musí být zaručen optimální poměr velikostí částic. Tento předpoklad je splněn zejména použitím přístrojů značky Ionic-Pulser® Systems.


Dodací podmínky

Dodání objednaného zboží je možné:

- osobním odběrem - na adrese Libušina 225, Liberec, 460 01, tel.774051338

- prostřednictvím české pošty - na dobírku

- prostřednictvím české pošty jako balík do ruky nebo na poštu - platba předem

- prostřednictvím služby "Uloženka" , "Zásilkovna"

Dodací lhůty a podmínky - běžně, pokud není jinak uvedeno, je zboží odesláno do 4 pracovních dní ode dne objednání.

Běžná doba dodání se pohybuje dle způsobu od 2 do 4 dnů. Na Slovensko až 7 dnů.