Co je to koloidní stříbro?

I když není možné vyloučit teoretické vedlejší účinky, tvoří koloidní stříbro při zodpovědném použití bezkonkurenční alternativu stávajícím antibiotikům. Situace však zůstává napjatá.

Jelikož vedlejší účinky a zejména výskyt rezistence u stávajících antibiotik přibývají ustrašující měrou, je již po desetiletí horečně hledána alternativa.

Zde je konečně jedna – ta však není pouze ignorována, ale nyní i křečovitě likvidována. Samozřejmě, koloidní stříbro nelze průmyslově a ekonomicky zhodnotit. A to je váhově miliardový trn v oku těch nejlépe vydělávajících.

Ionic-Pulser® Systems

Již od roku 2003 je naší firmou produkováno koloidní stříbro pomocí nejmodernějších elektrolytických přístrojů. které jsou v rámci celé Evropy známé pod značkou Ionic-Pulser®. Je nám tak umožněno vyrábět nejčistší disperzi v libovolné a přesné koncentraci. Aby bylo možné dodat koloidní stříbro v co nejlepší kvalitě, musí být splněné zejména dvě podmínky: Přesná koncentrace a nejvyšší čistota kovu

Rovněž musí být zaručen optimální poměr velikostí částic. Tento předpoklad je splněn zejména použitím přístrojů značky Ionic-Pulser® Systems.


Článek: Výroba koloidního stříbra

Ionic-Pulser®System - Profi-generátor stříbra

Výroba koloidního stříbra generátory Ionic-Pulser® - stejně jednoduchá jako příprava Vaší kávy


Spolehlivost, rychlost, jednoduché použití a přesná koncentrace, jsou hlavními rysy nejznámějších generátorů koloidního stříbra, zlata zinku a dalších...! 

generátory Ionic-pulser, v současnosti nejpoužívanější přístroje k domácí výrobě koloidního stříbra v rámci Evropy. Německá společnost Medionic GmbH, jako jejich producent a dodavatel nabízí své zkušenosti již od roku 1997

Mnohé z hotových disperzí stříbra, které je možné obdržet v zásilkových obchodech je vyráběno právě přístroji  Ionic-Pulser®-Systems od firmy  Medionic. 


Většina podkladů a literatury pochází od terapeutů pracujících s přístroji firmy Medionic. 

Autoři knihy “Kolloidales Silber als Medizin“, terapeut Werner Kühni a Walter von Holst, stejně jako autoři Dr. Josef Pies, HP Uwe Reinelt a Hans Wagner používají rovněž a výhradně  Medionic-generátory.


Ionic-Pulser® Standard S a PRO jsou v současnosti nejpoužívanějšími generátory v rámci Evropy.